Brutal Street 2

Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 278 MB
  • Version 0.9.24
  • Dil İngilizce
  • Firma Black Pearl Games Ltd.
Retro görsellerin hakim olduğu Brutal Street 2 oyununu İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirerek oynayabilirsiniz.

Retro görsellerin hakim olduğu Brutal Street 2 oyununu İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirerek oynayabilirsiniz.

Bir çok güçlü karakter ile muhteşem bir oyun deneyimi yaşayacağınız Brutal Street 2 oyununa sahip olarak kendinize eşsiz bir dünya sunabilirsiniz. Yıkık dökük mahallelerin arka sokaklarında dönen olayların iç yüzlerini ortaya döken Brutal Street 2 aksiyon oyununda kendinize bir karakter seçin ve eşsiz dövüşlere başlayın. Ekibinizde bulunan adamların birbirinden farklı yeteneklere sahip olması da geliştirmek durumunda olduğunuz stratejinizi de etkiliyor. Adamlarınızı seçin ve çok iyi tanıyın. Sonrası sizin yönlendirmenize bağlıdır. 

Karşınıza çıkan düşmanlarınızı hiç acımadan yok etmeniz gerekiyor aksi takdir de düşmanlarınız hiç acımadan sizi yok edeceklerdir. Siz bu yenilgiye boyun eğmeyecek ve en güçlü silahlara sahip olarak düşmanlarınızı ortadan kaldırmanın keyfini yaşayacaksınız. En iyi strateji en iyi dövüş sahnesi ve en iyi silahlar ile oyunu kazanmama ihtimaliniz gözükmüyor. Sizde bu retroluğun içerisinde kendinizi bulun. 

Brutal Street 2 indir
DİĞER SÜRÜMLER